System Voyager

Voyager to system rezerwacji biletów autokarowych różnych przewoźników na wielu międzynarodowych trasach. Poprzez możliwość rezerwacji biletów online, podróżni mogą dokonać zakupu w każdym miejscu z dostępem do Internetu oraz przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Po wybraniu interesującej nas trasy przejazdu, warto porównać ją z drugim systemem rezerwacyjnym Euroticket. Konkurencyjność przewoźników jest spora zważywszy na ich ilość oraz jakoś usług, które w każdym przypadku spełniają europejskie normy, tak pod kątem komfortu przejazdu jak i oferowanych przewozów, które w większości przypadków nie wymagają dokonywania żadnych przesiadek podczas podróży do wyznaczonego sobie miejsca.

Voyager skupia w swoich szeregach takie firmy transportowe jak: Sindbad, Interbus Sindbad, Almabus, Bermuda, Visitor, Eskana Bus, Europe Travel, Eurobus, Julia Tour, Becker Reisen, Nord, Glob Tourist, Retman, Heinz Reisen, Polonia Transport, Rudnik Tumay, Superpol Katowice, Sołtysik Reisen, Motyl Travel i wiele innych.

Zakupiony bilet podlega zwrotowi lub wymianie. Zwrotu biletu można dokonać przechodząc do zakładki „zwrot biletu„, znajdującej się na naszej stronie internetowej, podobnie wymianę biletu można dokonać w zakładce „zmiana biletu

voyager

[Głosów: 2 Ocena: 5]